حدیث روز
امام حسين عليه السلام: خوش اخلاقى عبادت است. (كنزالعمال، ج13، ص151، ح36472)
امام على عليه السلام: هر كس خوش اخلاق باشد، زندگى اش پاكيزه و گوارا مى گردد. (نهج البلاغه،خطبه 184)
رسول اكرم صلى الله عليه و آله :يكديگر را به رفتار نيك با زنان سفارش كنيد.بحارالأنوار، ج33، ص628
رسول اكرم صلى الله عليه و آله:هرزنى،از دنيابرودوشوهرش ازاوراضى باشد،به بهشت مى رود.نهج الفصاحه،ح 1022
رسول اكرم صلى الله عليه و آله :حيا خوب است ولى براى زنان خوب تر است. نهج الفصاحه، ح 2006

انتشار مجموعه 4 جلدی یاران پیامبر

انتشار مجموعه 4 جلدی یاران پیامبر

این مجموعه در قالب داستان با موضوع سیره اهل بیت(ع) و خاندان و یاران پیامبر گرامی اسلام(ص) تدوین شده است.

«آخرین مهاجر»، «آن روی زیبا»، «تنها زندگی می‌کنی» و «سال های بردگی» عناوین مجموعه چهار جلدی «یاران پیامبر» را تشکیل می دهند که به بیان فرازهایی از زندگانی عبدالله پسر اریقط و معاذ پسر جموح، مصعب بن عمیر، ابوذر غفاری و بلال حبشی از یاران نزدیک حضرت محمد(ص) می پردازد.

هر کدام از این آثار همراه با تصویرگری وحید خاتمی و صفحه آرایی علیرضا پورحنیفه در قطع وزیری و شمارگان ۲ هزار نسخه منتشر شده است.

«آخرین مهاجر» به فرازهایی از زندگی عبدالله پسر اریقط و معاذ پسر جموح و تعامل آن ها با پیامبر هنگام مهاجرت به مدینه اختصاص دارد.  این اثر در 32 صفحه با قیمت ۱۰۰ هزار ریال در ویترین فروشگاه‌ های به نشر قرار گرفته است.

کتاب «آن روی زیبا» روایتگر زندگی مصعب بن عمیر، چگونگی اسلام آوردن و تلاش بی وقفه آن شهید راه حق در نشر اسلام و  شهادت وی است که در 64 صفحه با قیمت ۱۱۰ هزار ریال در دسترس نوجوانان قرار دارد. 

«تنها زندگی می‌کنی» در 88 صفحه، نگاهی به زندگی ابوذر غفاری، مجاهد بزرگ و از یاران نزدیک پیامبر(ص) دارد که  با قیمت 14 هزار ریال در فروشگاه‌ های انتشارات آستان قدس رضوی در مشهد و سراسر کشور به علاقه مندان عرضه می شود.  

«سال های بردگی» نیز فرازهایی از زندگی بلال حبشی در 72 صفحه است که با قیمت ۱۳۰ هزار ریال در فروشگاه های به نشر به فروش می رسد.

منبع: آستان نیوز